Friday 19th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

POLİS GÜCÜNÜ TESLİM ALDIK

    

      Arhavi Majörler  son maçında  Bayburt Polis Gücü’nü 3-0 yendi.

     Voleybol Takımımız, bölgesel deplasmanlı voleybol ligindeki son maçını Bayburt Polis Gücü ile oynadı ve maçı 3-0 kazandı. Böylece gurup maçlarını 2. olarak bitiren Majörler Erkek Voleybol Takımı 24, 25 ,26/04/2010 tarihinde yapılacak olan finallere gitmeye hak kazandılar.Konu ilgili takım antrenörü Fikret Kadıoğlu karşılaşma sonun da şunları söyledi;

     “Ocak ayında başlayan deplasmanlı voleybol liginde finallere kalmamızdan dolayı sporcularımızı candan kutluyorum. Ayrıca deplasmanlı voleybol ligine katılmamıza destek veren başta kulüp başkanımız Murat KESİMAL olmak üzere kulüp yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

     Bizim amacımız başta Arhavi olmak üzere yakın çevremiz Hopa, Fındıklı ve diğer ilçelerde var olan yetenekli oyuncuları tespit edip  onlara spor yaptırmak ve yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olmaktır. Tabii bu arada 2.hedefimiz 3. lige çıkmaktır. Onu da başarabilirsek ne mutlu bize. Tamamen amatörce yürüttüğümüz çalışmalarda sporcularımızın da özverili çalışmaları bizleri finallere getirdiğini de eklemek isterim.”

 


Paylas

About The Author

Leave A Response