Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HEM FUTBOL OYNUYORLAR HEM DE EĞLENİYORLAR..

İlçemiz çocukları ve gençleri  bir beden öğretmeninin futbola farklı bakışı ile sahada fairplayı, dostluğu, yardımlaşmayı, spor ahlakını, eğlenmeyi ve paylaşmayı, şenliğe dönüştürüyor.

Arhavi Hacılar İlkokulu Beden Eğitimi öğretmeni ve Grassroots Lideri Fikret Kadıoğlu görev yaptığı ilçede  tüm okulları kapsayan şenliğin 6. yılında 5. Etap karşılaşmalarını gerçekleştirdi.

Şenliğe öğrencilerin yanında veliler ve kurum amirleri de katıldılar. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim müdürü C. Erdal Kayha, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun’un da izlediği karşılaşmalar sonrası Kadıoğlu şunları söyledi;

 “Futbol şenliğimizde amacımız; çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır. Değerli öğretmen arkadaşlarıma ve sayın velilere, çocuklarımıza özgürce futbol oyamamalarına fırsat verdikleri için, yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı oldukları ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat verdikleri için çok teşekkür ediyorum. “ dedi.

Aydınlıoğlu Mobilya sporluğunda yapılan şenlik, bu ay içinde 2002 doğumlu 6. sınıf öğrencileri arasında yapıldı.

6.hif-12-a

6.hif-16-a

6.hif-10-a

6.hif-13-a

6.hif-15-a

6.hif-14-a

6.hif-9-a

6.hif-8-a

6.hif-7-a

6.hif-6-a

6.hif-5-a

6.hif-4-a

6.hif-3-a

6.hif-2-a

6.hif-1-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.