Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ M.Y.O. KANTİNİ HİZMETE AÇILDI

 

     Arhavi 08-2 no’lu tarımsal Kalkındırma Kooperatifine ait kantin, Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar’ın kestiği açılış kurdelesi ile açıldı.

     Kantin açılışı öncesi kısa bir konuşma yapan Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar “Arhavi’de öğrenim görmeye başlayan Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin böylesine güzel bir kantine kavuşmalarından dolayı memnun olduğunu ifade ederek “Şimdi öğrencilerimiz ders aralarında ve boş vakitlerinde rahat ve huzurlu bir şekilde burada zamanlarını geçirebileceklerdir. Burayı düzenleyen Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyor, kantinin okula ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

    Kantini işletecek olan SS.08-2 No’lu Arhavi Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi Başkanı Şevket Erkan’da açılış sırasında yaptığı açıklamada 350 m2 alana her türlü fedakârlığı yaparak modern bir kantin yaptıklarını ifade ederek “Kantinimizde aynı anda 250 civarında öğrencimiz yararlanabilecektir. Kantinimizde zengin bir yiyecek ve içecek menüsü oluşturduk. Kantinimizden halkımızda yararlanabilecektir. Yine kantininimizdeki temel parolamız ucuz, temiz ve ekonomik hizmet olacaktır. Arhavi’mize hayırlı olsun” dedi.

               

     Arhavi Meslek Yüksek Okulu altında açılan kantinde ziyaretçilerin en dikkat çektiği köşe ise özel olarak dizayn edilmiş şark köşesi oldu.


Paylas

About The Author

Leave A Response