Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

NUMANOĞLU KORKUTTU..

Arhavi’de yayın hayatını sürdüren Arhavi Postası Gazete ve Matbaa sahibi, yılların gazetecisi Necmettin Numanoğlu geçirdiği kalp krizi ile ailesini ve sevenlerini korkuttu.

Geçtiğimiz günlerde annesini kaybetmenin üzüntüsü ile rahatsızlanan gazeteci Numanoğlu sabah saatlerinde göğüs ağrısı şikayeti ile başvurduğu Arhavi Devlet Hastanesin’de yapılan tetkiklerde kalp krizi geçirdiği teşhisiyle Rize Eğitim Araştırma Hastanesi koroner yoğun bakım servisine sevk edildi. Burada yapılan müdahale ile tamamen tıkalı olan ana damarlardan biri açılarak risk ortadan kaldırılmış oldu. Gazeteci Necmettin Numanoğlu halen hastanenin yoğun bakım ünitesinde müşahede altında.

Gazetecilik mesleğinde Arhavi’de sembol olmuş, 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti yürüten Necmettin Numanoğlu’nun kalp krizi haberi ilçede ve basın camiasında büyük üzüntü yarattı. Özellikle son bir yıl içerisinde hem babasını hemde annesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Numanoğlu şüphelendiği göğüs ağrısının erken teşhisiyle tedavi altına alınmış oldu. Rize Eğitim Araştırma Hastanesinde yapılan anjiyo ile tespit edilen damar tıkanıklığına bağlı ortaya çıkan enfaktüs’e anında müdahale edildi. Başarılı bir operasyonla açılan damarla kalp krizini atlatan Numanoğlu, ameliyathane’den çıkarılırken sevenlerine gülerek selamlarını iletti.

Arhavizyon yayın ekibi olarak değerli kardeşimize acil şifalar diliyoruz..

necmettin-numanoglu-kalp-krizi


Paylas

About The Author

Comments are closed.