Monday 22nd April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

SANAT ve KÜLTÜR ETKİNLİKLERİ..

     İlçemiz bu yıl Mayıs ayından itibaren yoğun bir tanıtım ve bir dizi sanatsal – kültürel etkinliğe sahne olacak. 23.05.2010 Pazar günü Mençuna yürüyüşü ile start alacak olan bu organizasyonlar, halkın yoğun ilgisinin yanında bu tür diğer organizasyonların da dikkatini çekmeye başladı.

     Çalışmalar kapsamında gerek Arhavi Belediyesi ve dolayısı ile Festival Komitesi ile irtibata geçen kişi ve kurumlar bu ilişkilerini aynı zamanda Arhavi Turizm Derneği aracılığı ile de sürdürüyorlar.

     Arhavi Belediyesi Başkanlığı ve Arhavi Turizm Derneği’nin bu amaçlar çerçevesinde şu günlerde bir de misafiri vardı. Yeşil Yayla Festivali organizasyonu yetkilisi Refika Topaloğlu.

     Topaloğlu, bu yıl Arhavi ilçesini  2 gün etkinlik programı içinde görmek istedikleri belirterek  konu ile ilgili araştırma için Arhavi’de olduklarını belirtip çalışmalarını hafta sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi. Refika Topaloğlu Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından  Turizm Derneği Başkanı Refik Lakerta ile beraber Arılı Köyünü de gezdi ve köylülerle sohbet etti.

 


Paylas

About The Author

Leave A Response