Friday 19th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ŞENLİK TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde organize edilen Grassroots (Herkes İçin Futbol ) Şenliği  Arhavi Şehir Stadı’nda yapıldı. 6 yıldır kesintisiz bir şekilde devam ettirilen şenliğin bu dönemki 8. etabı, 2007 ve 2008 doğumlu ilkokul öğrencilerine yönelik gerçekleştirildi. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’da katıldı..

Arhavi Şehir Stadında gerçekleştirilen etkinlikte kız ve erkek ilkokul öğrencileri futbol oynayarak eğlendiler. Beden Eğitimi Öğretmeni ve Avrupa Grassrooots Lideri Fikret Kadıoğlu; “Öğrencilerin bireysel yeteneklerini geliştirmek, sporu sevdirmek, kaynaşmak ve dostlukları kurmak adına önemli bir proje olan Herkes için Futbol Şenliğini  6 yıldır kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Bu dönem 8. etabı gerçekleştiriyoruz”  diyerek ilgili kurum ve velilere ve sponsor şirketlere katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şenliğe katılan öğrenciler şenlik öncesi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Kudoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kahya’nın ellerinden katılım sertifikalarını aldılar.

futbol şenliği-3-a

futbol şenliği-1-a

futbol şenliği-2-a

futbol şenliği-5-a

Fotoğraflar : Tamer Arslan


Paylas

About The Author

Comments are closed.