Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

23 NİSAN’I COŞKU İLE KUTLADIK..

 

Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 92. yıldönümü Arhavi’de coşkuyla kutlandı. Atatürk anıtına çelenk konulması ile başlanan etkinliklere Arhavi kapalı spor salonunda devam edildi. Törenlere, Arhavi Kaymakamı Bülent Bayraktar, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Suzan Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve Garnizon komutanı Nihat Çağlar, vatandaşların, öğrencilerin ve törene katılanların bayramını kutladı.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü C.Erdal Kahya, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 92. yılını kutladıklarını belirterek, “Milletimize özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin ve yeni bir devletin yolunu açan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun büyük bir coşku, gurur ve heyecanla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

 


Paylas

About The Author

Leave A Response