Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

UEFA YETKİLERİ “ARHAVİ GRASSROOTS FUTBOL ŞENLİKLERİ ” İÇİN İLÇEMİZDE OLACAKLAR..

futbolşenliği-4

Okul Futbolunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına dair iş birliği protokolleri çerçevesinde MEB ve Futbol Federasyonunca beraber yapılan projelerden biri olan Arhavi Grassroots Futbol Şenliği projesi Türkiye’yi Avrupada temsil ediyor.

Futbol Federasyonunca UEFA Grassroots Day Awards-2013 (Avrupa Futbol Federasyonları Birliği Grassroots Günü Ödülleri-3013 )’ ne en iyi Grassroots projesi kategorisinde “Arhavi Okul Futbolu Şenlikleri- Mavi Kart Projesi, en iyi Grassroots lideri kategorisinde de sn.Fikret Kadıoğlu’ nu aday olarak gösterdi.

UEFA bu  nedenle 21 Mart günü (yani yarın) saat 09.30 da başlayacak olan  “Okul Futbol Şenlikleri’ni izlemek için Arhavi’ye geliyor. Hem ilçemizi tanımak , hem de etkinlikleri izlemek için şuan Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri de ilçemizde bulunuyorlar.

Arhavizyon ailesi olarak, ilçemizde yapılan bu güzel projenin dünya projeleri ile yarışmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve yarın şehir stadındaki etkinlikleri izlemeye tüm veliler ve halkımız davet ediyoruz

 futbolşenliği-2


Paylas

About The Author

Comments are closed.